Telefon : +90 312 261 07 02 Tel - fax : +90 362 428 11 21 Destek : +90 850 840 13 97 E-posta : mail@ihalebul.com
Anasayfa Özel Bülten Sonuç Listem Okuduklarım Faydalı linkler Farkımız İletişim
Javascript etkin değil !
Anasayfaya git Sayfayı yenile
Kategori:
Şehir:

İhale türü:
Teklif türü:

İhale içeriği > Kelime ara
İhale kayıt no > Kelime ara
İdare adı > Kelime ara
Yüklenici Adı > Kelime ara

Yüklenici ara:
Atom Özel Güvenlik Savunma Sis. Eği. Dan. Hiz. Ltd. Şti.

Yayın yılı:
İhale durumu:

İş başlangıç tarihi:
İş bitiş tarihi:


Aramayı temizle
ARAMA SİSTEMİ KULLANIM ŞEKLİ

Arama sisteminde seçmeli menülerde bir veya birden fazla seçim yapılabilmektedir. Bir menüde seçim yapmadığınız zaman o menüdeki tüm kriterler seçilmiş sayılır.

Anahtar kelime arama bölümünde bulunan ihale içeriğinde, kayıt numarasında, idare adında veya yüklenici adında arama yapmak için yazdığınız kelimelerin her birini ayrı ayrı aramak istiyorsanız aralarına virgül (,) koyarak aratınız. Yazdığınız kelimelerin aynı anda geçmesini istiyorsanız aralarına birer boşluk () bırakarak aratınız.

Anahtar kelime ararken arama yöntemi olarak "içeren" veya "eşleşen" özellikleri kullanılabilmektedir. Eşleşen arama yönetimini kullandığınızda yazdığınız her kelime ilan içeriğinde aynen yazıldığı gibi geçiyor ise arama sonuçlarına dahil edilir. İçeren arama yöntemini kullandığınız taktirde ise ilan içeriğinde herhangi bir yerde geçmesi yeterli olacaktır. Örneğin; "ekmek" kelimesini eşleşen arama yöntemi ile ararsanız sadece içerikte ekmek geçen arama sonuçları gelecektir. İçeren arama yöntemini kullandığınızda ise bir ilan içeriğinde "gerekmektedir" sözcüğü bulunuyorsa, gerekmektedir < sözcüğünün içinde ekmek kelimeside olduğu için ilgisiz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple içeren arama yöntemi sadece ihale başlığı, kurum adı ve yüklenici adında arama yaptığınızda önerilmektedir. İhale içeriğinde eşleşen arama yöntemini kullanmanız aradığınız kelime ile daha ilgili sonuçlar getirmeye yardımcı olacaktır.

İdare ara veya sektör ara kutucuklarına ilgilendiğiniz idare veya sektörün adında geçen kelimeler yazarak yazdığınız kelimelere uygun idare ve sektörleri kutunun altında açılan listeden seçip o idarede veya sektörde arama yapabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra aynı yolu izleyerek birden fazla idare veya sektör seçimi yapılabilmektedir.

Tarihe göre arama menülerinde, her menüde yan yana iki kutu bulunmaktadır. İlgili kutulardan sadece ilk kutuyu doldurduğunuzda o tarihten sonrasında arama yapılmaktadır, sadece ikinci kutuyu doldurduğunuzda o tarihten öncesinde arama yapılmaktadır, her iki kutuyuda doldurursanız iki tarih arasında arama yapılmaktadır.
Telefon : +90 312 261 07 02
Tel - fax : +90 362 428 11 21
Destek : +90 850 840 13 97