İptal edildi
İptal tarihi : 26 Aralık 2022 Pazartesi
İptal sebebi : ***
İhale kayıt numarası:
2022/***7451
İhale başlığı:
Organizasyon Hizmeti Alınacaktır
Yayın tarihi:
21 Kasım 2022 Pazartesi
Teklif tarihi:
20 Aralık 2022 Salı (11:00)
Sektör adı:
79950000-8 : Sergi, Fuar ve Kongre Organizasyon Hizmetleri
Kategori:
Turizm, Organizasyon, Ödüllendirme İhale ilanları
İhale türü:
Hizmet Alımı
İhale usulü:
Açık ihale usulü
İhale kaynağı:
Ekap
Teklif türü:
Kısmi teklif verilemez
Birim fiyat usulü
E-ihale
Yerli ve yabancı istekliler
İhale durumu:
İhale İptal Edilmiş
İdare adı:
***
Tel - fax:
***
İdare adresi:
***
Ankara
İhalenin yapılacağı yer:
***
Ankara
İşin yapılacağı yer:
***
İtirazen şikayet bedeli:
***
Yaklaşık maliyet limiti:
***
Sınır değer katsayısı:
***
İşin süresi:
1 Yıl
Sıra NoAçıklamaBirimiMiktarı
1KONAKLAMA
Çift Kişilik Odada İki kişi Tam Pansiyon (Bağışçı / Refakatçi)
gün3.300
2KONAKLAMA
Tek Kişilik Odada Tek kişi Tam Pansiyon (Bağışçı) veya (Refakatçi)
gün1.400
3BAĞIŞÇI VE REFAKATÇI TRANSFER ve MİHMANDARLIK HİZMETLERİ
a) SAĞLIK DEĞERLENDİRME SÜRESİNCE TRANSFER ve MİHMANDARLIK (Ortalama 1-2 Gün)
Bağışçı/ Refakatçı Geliş ve Gidişi Kapsayacak şekilde
Havaalanı-Otel / Otel-Havaalanı
Otobüs Terminali-Otel/Otel-Otobüs Terminali
Tren Garı- Otel / Otel-Tren Garı transferi (Geliş ve Gidişi) sağlık değerlendirme günlük otel-sağlık kuruluşu / Sağlık kuruluşu-otel transferi (Geliş ve Gidişi)
Bağışçı ve refakatçılarının ikamet adresleri-havaalanı/otogar/tren garı transferleri ile havaalanı/otogar/tren garı-ikamet adresleri transfer ve ulaşımları esnasında aktarma yapmaları gerekli ise aktarma yaptıkları illerde (havaalanı-otogar vb.) iki aktarma arası transferlerini kapsayacak şekilde yapılacaktır.
Sağlık değerlendirme günü nakil merkezi tarafından Kan Numunelerinin (Nakil Merkezine/Turkish Cargo) Gönderim ve Teslimatıda içerecektir. Konaklama talep etmeyen bağışçıların hizmetin gerçekleştiği saat dilimleri içerisindeki kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ihtiyaçları yüklenici tarafından karşılanacaktır.
b) FİLGRASTİM (G-CSF) UYGULAMA, HÜCRESEL ÜRÜN TOPLAMA SÜRESİNCE TRANSFER ve MİHMANDARLIK (Ortalama 4-5 Gün)
Bağışçı/ Refakatçı Geliş ve Gidişi Kapsayacak şekilde
Havaalanı-Otel / Otel-Havaalanı
Otobüs Terminali-Otel/Otel-Otobüs Terminali
Tren Garı- Otel / Otel-Tren Garı transferi (Geliş ve Gidişi) G-CSF Uygulama / Hücresel Ürün Toplama süresince günlük otel-sağlık kuruluşu / Sağlık kuruluşu-otel transferi (Geliş ve Gidişi)
Bağışçı ve refakatçılarının ikamet adresleri-havaalanı/otogar/tren garı transferleri ile havaalanı/otogar/tren garı-ikamet adresleri transfer ve ulaşımları esnasında aktarma yapmaları gerekli ise aktarma yaptıkları illerde (havaalanı-otogar vb.) iki aktarma arası transferlerini kapsayacak şekilde yapılacaktır. Konaklama talep etmeyen bağışçıların hizmetin gerçekleştiği saat dilimleri içerisindeki kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ihtiyaçları yüklenici tarafından karşılanacaktır.
c) SON İZLEM MUAYENESİ
Hücresel ürün toplama işlemini takiben toplama (aferez) merkezi ile aynı ilde ikamet bağışçının muayenesi en erken 7 (yedi), en geç 30 ( otuz) gün içerisinde aynı toplama (aferez) merkezinde sağlanacak ve sonuçlar TÜRKÖK’ e raporlanacaktır.
2) Bağışta bulunduğu Toplama (Aferez) Merkezi ile farklı bir ilde ikamet eden bağışçıların son izlem muayeneleri bünyesinde hematoloji veya dâhiliye uzmanı bulunan bir kamu sağlık tesisinde gerçekleştirilecektir.
3) Yüklenici, toplama (aferez) merkezi ile aynı ilde olan bağışçıların ulaşımlarını mihmandarlar aracılığıyla, farklı illerdeki bağışçıların için sadece transferleri organize edecektir.
Bağışçı/refaktçı tek kişi olarak fiyat verilecektir.
kişi1.400
4ULAŞIM GİDERLERİ
Bağışçı/ refakatçılarının ikamet illerinden toplama merkezinin bulunduğu illere gidiş - gelişleri öncelikli olarak uçak, uçuş hattı olmayan illere hızlı tren ve otobüs ile ulaşımlarına ilişkin süreç organizasyonu yüklenici firma tarafından yapılacaktır. (Ulaşım bedeli belge karşılığı ödeme yapılacaktır. İdarece belirlenmiş tahmini rakam 10.000.000,00 TL'dir. Bu kalemde teklifler bu tutar üzerinden verilecektir.)
adet1
5SAĞLIK TESİSİ ve İLAÇ GİDERLERİ
TÜRKÖK'ün sözleşmesi olmayan sağlık tesisi kullanılması ve sosyal güvencesi olmayan bağışçıların ilaç bedelleri fatura karşılığı ödeme yapılacaktır. İdarece belirlenmiş tahmini rakam 1.000.000,00 TL'dir. Bu kalemde teklifler bu tutar üzerinden verilecektir.)
adet1
6FILGRASTIM (G-CSF) 30 MIU 0,5 ML ENJEKTÖR/ŞIRINGAadet10.000
7FILGRASTIM (G-CSF) 48 MIU 0,5 ML ENJEKTÖR/ŞIRINGAadet6.000
8F02 Donör Onam Formu
(A3 boyutunda basımını yaptırarak Toplama (Aferez) Merkezlerine dağıtımını yapacaktır.)
adet5.000
9Teşekkür Belgesi Kabı ve Zarfı
Dış kısmı suni deri, iç kısmı kırmızı renkli ve kadife kaplı teşekkür belgesini kabı ve logolu zarfı TÜRKÖK’e teslim edecektir. TÜRKÖK tarafından hazırlanan belgeleri elden veya kargo ile teslim edecektir.
adet1.500
10İlaç (G-CSF), Kan Numunesi Taşıma Çantası
Yüklenici yurtiçindeki kan numunelerinin teslimatlarında ulusal veya uluslararası bir laboratuvardan en az 48 saat içinde soğuk zincir şartlarında (+2 - +8 °C) valide edilmiş taşıma kutuları kullanılarak, ilaç (G-CSF), kan numunelerini dış etkenlere karşı koruyabilen, elde, omuzda veya kargoya verilerek taşınmaya elverişli ve TÜRKÖK tarafından onaylı en az 24 adet taşıma kabı tedarik edecektir.
adet24
11Soğuk Zincir Taşıma Kutusu (En Az 48 Saat +2 - +8 °C)
Sağlık değerlendirme günü bağışçı adayından alınan kan numuneleri, bağışçı adı soyadına yer verilmeyen, TÜRKÖK tarafından belirlenen formata uygun olarak hazırlanır, IATA UN3373 kriterlerine uygun olarak en az 48 saat içinde soğuk zincir şartlarında (+2 - +8 °C) valide edilmiş taşıma kutuları kullanılarak TÜRKÖK adına elden veya hızlı kargo ile laboratuvara veya HKHNM’e gönderir. (Paketler çok kullanımlık olacaktır.)
adet26
Bu bölüm sadece üye kullanımına açıktır
Şifremi Unuttum